Tokyo Rock City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tokyo Rock City

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 . . . . See ya . . .

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Damien T. Cross

Damien T. Cross


Messaggi : 13
Data d'iscrizione : 02/12/2010

. . . . See ya . . .  Empty
MesajSubiect: . . . . See ya . . .    . . . . See ya . . .  Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 3:05 am

Era o zi frumoasa a lunii Septembrie,eram îmbrăcat într-o cămașa alba subțire și niște blugi noi nouți,asortați nu niște adidasi albi.Soarele arunca razele lui calde asupra copacilor din pădure iar pasările plecau spre Ecuator.Stăteam întins pe jos pe iarba mai mult portocalie decât verde iar Madara era în forma ei de pisicuță ,în brațele mele,dormind în timp ce eu priveam atent cerul ,încercând sa dau forme norilor.Waah,ce zi .Am căscat și am închis ochii timp de câteva minute.
Sus In jos
http://love-city.forumgratuit.ro/index.htm
Tamaki Kasuga

Tamaki Kasuga


Messaggi : 161
Data d'iscrizione : 01/12/2010

. . . . See ya . . .  Empty
MesajSubiect: Re: . . . . See ya . . .    . . . . See ya . . .  Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 3:34 am

-Mam plimbat pe o carare si am facut cateba fotografii
Sus In jos
Damien T. Cross

Damien T. Cross


Messaggi : 13
Data d'iscrizione : 02/12/2010

. . . . See ya . . .  Empty
MesajSubiect: Re: . . . . See ya . . .    . . . . See ya . . .  Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 4:39 am

M-am ridicat si am inceput sa ma plimb cu telefonul in mana,mai facand cate o poza din când in când.
Sus In jos
http://love-city.forumgratuit.ro/index.htm
Tamaki Kasuga

Tamaki Kasuga


Messaggi : 161
Data d'iscrizione : 01/12/2010

. . . . See ya . . .  Empty
MesajSubiect: Re: . . . . See ya . . .    . . . . See ya . . .  Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 4:41 am

-Am mers cu aparutl de fotografiat ,si faceam poze deoarce peisajele erau fascinante
Sus In jos
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

. . . . See ya . . .  Empty
MesajSubiect: Re: . . . . See ya . . .    . . . . See ya . . .  Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 5:37 am

Era o zi călduţă de toamnă , mi-am dat gluga hanoracului de pe cap şi m-am uitat pin jur , dansul frunzelor cald colorate mânat de adierea rece îmi atrăgea privirea. Am înaintat până la un copac imens , sprijinindu-mă cu spatele de el şi admirând încă peisajul tomnatic , totul părea atât de vesel şi de cald , dar era sfârşitul...totul începuse să se sfârşească. Mi-am lăsat gândurile apoi să zboare prin alte locuri , simţind libertatea pe care mi-o conferea vântul , îmi plăcea acea senzaţie.
Sus In jos
Tamaki Kasuga

Tamaki Kasuga


Messaggi : 161
Data d'iscrizione : 01/12/2010

. . . . See ya . . .  Empty
MesajSubiect: Re: . . . . See ya . . .    . . . . See ya . . .  Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 5:45 am

-Eram fascinata de peisaje,si mam decis sa iau o pauza
Sus In jos
Continut sponsorizat





. . . . See ya . . .  Empty
MesajSubiect: Re: . . . . See ya . . .    . . . . See ya . . .  Icon_minitime

Sus In jos
 
. . . . See ya . . .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tokyo Rock City :: In afara orasului :: Padure-
Mergi direct la: