Tokyo Rock City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tokyo Rock City

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Come with me to keep a secret

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vincent Chikage

Vincent Chikage


Messaggi : 52
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Come with me to keep a secret Empty
MesajSubiect: Come with me to keep a secret   Come with me to keep a secret Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:20 am

-Am intrat in camera plictisit si am trantit usa in urma mea,iar dupa aceea mam trantit pe canapea sa citesc
Sus In jos
Anya

Anya


Messaggi : 205
Data d'iscrizione : 01/12/2010

Come with me to keep a secret Empty
MesajSubiect: Re: Come with me to keep a secret   Come with me to keep a secret Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 9:06 am

Mergeam pe hol jucandu-ma cu o mingiuta din plastic, dar am scapat-o sub usa cuiva oftand.
Sus In jos
Damien T. Cross

Damien T. Cross


Messaggi : 13
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Come with me to keep a secret Empty
MesajSubiect: Re: Come with me to keep a secret   Come with me to keep a secret Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 3:11 am

Ma plimbam pe hol,cu o carte in mana,una de Coelho parcă si cu un creion in alta.Din greseala l-am scapat,si m-am aplecat sa-l iau,dar fara sa vad m-am dat cu capul de o usa.
Sus In jos
http://love-city.forumgratuit.ro/index.htm
Continut sponsorizat





Come with me to keep a secret Empty
MesajSubiect: Re: Come with me to keep a secret   Come with me to keep a secret Icon_minitime

Sus In jos
 
Come with me to keep a secret
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tokyo Rock City :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: