Tokyo Rock City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tokyo Rock City

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Into the house

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Akami

Akami


Messaggi : 11
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:02 am

Intrase in casa, dupa o lunga zi la bar si incepuse sa-si maseze capul.
- "Dintre toate meseriile pe care le am. De ce am ales tocmai barul?" se intreba baiatul, continuandu-si masajul.
Incepuse sa se descalte de pantofi si sa mearga inspre camera, dar apoi se razgandi si o lua inspre sufragerie, trantindu-se pe canapea, luand telecomanda si dadu drumul la tv, pe un canal de muzica.
- "Ah cat doare capul asta!" isi zise baiatul, punandu-si bratul peste ochi, pentru a-si calma durerea, apoi incepea sa se intrebe cum de numai auzea alt sunet, in afara de cel al televizorului.
Sus In jos
Anya

Anya


Messaggi : 205
Data d'iscrizione : 01/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:07 am

Mergeam pe hol fredonand o melodie linistitoare pentru mine. Am auzit ca avem un nou vecin si m-am decis sa il cunosc. Am batut incet la usa nevrand sa deranjez noul vecin.
Sus In jos
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:21 am

Când am auzit sunetul produs de deschiderea uşii m-am trezit , am ezitat un moment , dar când muzica ajunse la urechile mele am început să bat în uşa dulapului în interiorul căruia rămăsesem blocat , iar pentru a putea încăpea luasem formă de pumă căci aşa trupul meu se integra mai bine în spaţiul redus. Am continuat să lovesc cu lăbuţa uşa aşteptând să mi se deschidă. În momentul ăla îmi uram cel mai mult curiozitatea.
Sus In jos
Anya

Anya


Messaggi : 205
Data d'iscrizione : 01/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:24 am

Am auzit batai si m-am dus sa vad de unde. Am deschis usor usa privuindu-l pe baiat usor speriata.
-Esti bine?
Sus In jos
Akami

Akami


Messaggi : 11
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:32 am

Auzise bataile care de care mai puternice si parca fusesera ca niste lovituri de pietre pentru capul lui.
-"Ah!" isi zise acesta inervat si iritat la culme, ridicandu-se de pe canapea.
Merse spre usa si o zari deschisa, apoi avuse grija sa o inchida la loc. Mai facu cativa pasi pana ce ajunse in camera unde statea Matt, vazand o alta neko vorbind cu el.
- Scuza-ma. Stii ca ce ai facut tu acuma se cheama efractie? o intreba acesta pe fata.
Sus In jos
Anya

Anya


Messaggi : 205
Data d'iscrizione : 01/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:34 am

-Din moment ce usa era deschisa si bataile erau puternice nu cred ... spun eu retragandu-mi urechile si coada. Dar oricum scuze de deranz, spun indreptandu-ma spre usa.
Sus In jos
Akami

Akami


Messaggi : 11
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:47 am

- "Asta a fost rapid!" Okay .. pa! facu tanarul cu mana si privi fata-pisica cum o lua spre usa, fara a da vreun semn ca dorea s-o opreasca.
- Si data viitoare verifica si ai sa aflii ca usa mea nu are "bine ati venit" pe ea. "Urasc vizitatorii, la durerile de cap!"
Isi retrase privirea de la fata, uitandu-se inspre amicul sau din dulap.
- Inca nu ai de gand sa iesi de acolo? Sau incerci sa clocesti un ou?
Sus In jos
Anya

Anya


Messaggi : 205
Data d'iscrizione : 01/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:49 am

-Trebuia sa il las sa bata acolo pana murea? murmur eu intrebarea absenta iesind pe usa.
Sus In jos
Akami

Akami


Messaggi : 11
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:54 am

- Cand va scrie pe el proprietatea ta, poti face ce vrei, pana atunci nici sa-l privesti! NU te priveste daca eu vreau sa-l las sa moara sau nu! ii spuse rapid, in urma, dupa ce tanara pleca, strangand o bucata de usa, pana ce aparura aschii in mana.
- "Tui.. daca.. o.. argh!" rupse acesta in pumn si aschia care o avea.
Sus In jos
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:01 am

"Da clocesc ouă..."am mormăit eu în gândul meu apoi am rânjit şi am sărit pe băiat , doborându-l pe podea şi lingandu-i faţa şi sperând să mai trăiesc şi după asta."Mi-a fost dor de tine...şi totuşi nu-i frumos să mă laşi să mor...ah da acum nu înţelegi ce zic.." am realizat eu că vorbeam de unul singur pe acolo.
L-am privit apoi fix în ochi , dorind să văd dacă va exploda sau nu "Hmm...cred că s-a mai calmat puţin...sau poate nu?"
Sus In jos
Akami

Akami


Messaggi : 11
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:05 am

Acesta isi inchise ochii cand 'puma' incepuse sa-l linga, simtindu-si niste gadilituri ce trecea de pe obrajii sai pana la gat. Isi deschise ochii, zarind privirea baiatului si incepuse sa-l mangaie usor pe cap, cu mana unde nu avea nici o bucata de lemn, in ea.
- Multumesc Matt! spuse el, continuand sa-l mangaie si zambind usor, desi nu se calmase complet.
- Si orice ai transmite acum.. sa stii ca nu vorbesc.. pumeasca? ramase el intrigat de la cum sa denumeasca limba.
Sus In jos
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:11 am

Am început să-mi frec uşor capul de mâna băiatului , deoarece îmi plăcea atingerea lui şi am zâmbit în sinea mea , deşi încă îi simţeam tensiunea.
-Hm?Yeah ai dreptate nu vorbeşti , mereu uit asta...am spus eu luând forma umană , dar încă având urechile şi coada şi fiind gol evident.
-Ştii...iar mi-am pierdut hainele , am zis eu evitându-i oarecum privirea deoarece îmi pierdeam mai mereu hainele şi el avea ghinionul de a-mi cumpăra altele.
Sus In jos
Akami

Akami


Messaggi : 11
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:18 am

- Deah, evident, se putea sa nu-mi zici o bucurie cand te transformi in forma umana? Nu, era imposibil! dadu acesta din cap, incepand sa-si admire amicul si chicoti cand ii vazu privirea intoarsa.
- Ah pentru cateva clipe chiar am crezut ca te-ai rusinat! incepuse tanarul sa chicoteasca si incepu sa il scaripine in jurul urechii.
- Te grabesti sa fii imbracat sau vrei sa mai ramai asa?
Sus In jos
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:38 am

- Păi...scuze nu am vrut să le pierd iar , am spus eu încercând încă să nu ne intersectăm privirile , dar tot nu mă puteam abţine şi mă uităm la el cu coada ochiului.
-Eh?Eu nu mă ruşinez...uhm bine , poate o fac , câteodată ,am mormăit eu apoi am scos câteva sunete de placere , închizându-mi ochii şi plimbându-mi capul după mâna băiatului.
-Uhm nu chiar , nu mă grăbesc să fiu îmbrăcat. Am reuşit cu greu să mă dezlipesc de mâna sa şi să-mi presez buzele peste ale sale , lingandu-le uşor.
Sus In jos
Akami

Akami


Messaggi : 11
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:47 am

- "Bun" isi spuse acesta in sinea sa, urmarindu-l pe baiat si cand celalalt ajunse cu limba peste buzele sale, acestea se desprinse incet precum deschiderea unei usi telecomandate.
De asemenea, isi puse si unul din brate, in jurul gatului baiatului, nici nu-si dadea seama ca devenea prea intens din prima.
Sus In jos
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:55 am

I-am mai lins puţin buzele dorind să-l tachinez oarecum , apoi i le-am supt , iar în cele din urmă mi-am făcut loc printre ele , atingându-i limba şi frecând-o pe a mea de a lui , până când ramananeam fără aer , luam o scurtă pauză apoi continuam jocul pasional şi uşor sălbatic al gurilor noastre ce se uneau din ce in ce mai des.
Între timp codiţa mea se lipise de pantalonii băiatului , mişcându-se uşor pe zona dintre picioarele sale.
Sus In jos
Akami

Akami


Messaggi : 11
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 8:08 am

Simti sarutul cu intensitate si nu dorea sa-l termine, lasandu-l pe baiat sa domine in batalia lor. Cand isi simti starnit punctul de jos, isi apropie usor picioarele, dar se scapase c-un suspin usor de placere, printre pauzele sarutului.
- "Oh.. baiatul asta chiar ma va omori!" gandi, simtind cum se inecau suspinele in gatul lui.
Sus In jos
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 8:22 am

M-am oprit în cele din urmă , ştergându-mi firicelul de salivă ce mi se prelingea la baza gurii şi începând să respir cu rapiditate , încercând să mă menţin încă sprijinit în mâini deasupra lui , deşi îmi era cam greu în momentul ăla să fac asta.
Am continuat să-i tachinez zona sensibilă cu coada , strecurându-mi apoi şi mâna lângă , trasând linii cu degetele mele subţiri.
Mi-am lăsat capul peste umărul său , strecurându-mi limba în urechea lui şi lăsând o urmă umedă , apoi i-am parcurs lobul muşcându-l la final destul de puternic , şoptind:
-Cred că cineva s-a excitat , am afişat un zâmbet malefic şi pervers în timp ce cuvintele mi se dezlipea de pe buze.
Sus In jos
Akami

Akami


Messaggi : 11
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 8:34 am

Isi sterse si baiatul gura, tremurand din cauza fiorilor ce-l treceau de jos, pana sus, iar mana baiatului nefiindu-i de nici un ajutor. Se incalzise pe deantregul in corp si isi schimbase suspinul intr-unul de durere cand baiatul il muscare cu putere.
- Pai cred..ha..ca..ah.. stiai asta.. ah..ha.. din clipa in care ochii mei te-au vazut gol, nu? intreba tanarul cam greu, caci il asaltau prea multe sunete si nu putea minti ca era intr-o situatie precara.
Sus In jos
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 9:29 am

-Hehe , ce-mi place când eşti sincer , mi-am şters zâmbetul malefic de pe chip , lăsând loc unuia normal. I-am lins obrazul , apoi am coborât pe gât , trasând linii umede cu limba şi sugându-i pielea fină , lăsând mici semne în urmă , zâmbind apoi muşcându-l cam tare , mi-am lins buzele pentru a scăpa de substanţa roşiatică , mişcându-mi limba mult mai rapid nelăsându-i pielea să devină sângerie.
L-am strâns puternic cu mâna între picioare apoi m-am ridicat , făcându-i cu ochiul şi rostind:
-Cred că ar trebui să mă îmbrac acum , neh?
Sus In jos
Akami

Akami


Messaggi : 11
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 10:51 am

Simti cum incepea sa transpire din cauza actiunilor baiatului si inca mai mumurase sunete de placere, datorita muscaturilor. Simtea ca ii placea momentul mult prea mult ca sa devina intrerupt, iar temerile sale devenira confirmate de baiat.
- Si cu ce haine? intreba roscatul ridicand un ochi si simti presiune in punctul de jos crescanda.
- Stii ca nu mi-ajunge! spuse acesta, prinzandu-si buza intre dinti, pentru a se putea stapani si calma putin.
Sus In jos
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 3:25 am

Am zâmbit mulţumit în sinea mea din cauza reacţiei lui , apoi i-am dat un răspuns:
-Uhm...nu ştiu , nu prea mai am aşa ceva dar tu ai deci voi împrumuta ceva , nu te superi neh?am întrebat eu uitându-mă prin jur apoi pescuind de pe pat o cămaşa a băiatului şi îmbrăcând-o deşi îmi era cam mare.
-Mdeah....e cam mare..am zis eu privindu-mă şi trăgând cu coada ochiului la roşcat. Eh?Ce nu-ţi ajunge?Uhm nu-ţi ajung banii să-mi iei alte haine?am spus eu făcând pe prostul , stăpânindu-mi cu greu râsul în momentul când şi-a muşcat buza.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Into the house Empty
MesajSubiect: Re: Into the house   Into the house Icon_minitime

Sus In jos
 
Into the house
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tokyo Rock City :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: