Tokyo Rock City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tokyo Rock City

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Endless night...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect: Endless night...   Endless night... Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 4:52 am

Era trecut de miezul nopţii , însă nu reuşeam deloc să dorm şi mă tot foiam prin pat , în plus nici nu mă puteam concentra aşa că de sub cearceaf se putea observa coada ce se tot mişca deasupra mea. Am oftat punându-mi pernă pe cap , încercând să-mi ascund urechile , nu-mi plăcea când îmi ieşeau pe afară doarece încercam să ascund faptul că sunt neko.
Sus In jos
Damien T. Cross

Damien T. Cross


Messaggi : 13
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect: Re: Endless night...   Endless night... Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 4:59 am

In noaptea asta nu prea aveam ce face,il trezesc pe Madara si ii spun sa mergem sa ne plimbam.cum era destul de mare coada lui ajungea pe la etajul 1 , si bătea in ferestre.
Sus In jos
http://love-city.forumgratuit.ro/index.htm
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect: Re: Endless night...   Endless night... Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 5:06 am

Am auzit nişte sunete ciudate şi destul de puternice ce proveneau dinspre fereastră , mi-am prins rapid urechile în mâini deoarece se mişcau la fiecare sunet , apoi m-am îndreptat curios spre fereastră. Am privit fix creatura cam un minut până să-mi dau seama ce vedeam de fapt şi să mă dau câţiva păşi înapoi , încercând să găsesc o oarecare explicaţie în timp ce coada mă scărpina în cap.
Sus In jos
Damien T. Cross

Damien T. Cross


Messaggi : 13
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect:    Endless night... Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 5:10 am

Madara s-a intorc cu fata la fereastra simtind ceva.Isi arata coltii iritat de ceva .Ca să nu facă vreo prostie . Madara,nu mai mergi nicaieri azi. am spus si m-am urcat pe capul animalului apoi m-am așezat turcește privind persoana de dincolo de fereastra.Am zâmbind si am făcut cu mâna.
Sus In jos
http://love-city.forumgratuit.ro/index.htm
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect: Re: Endless night...   Endless night... Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 5:21 am

-Kyaaa!...am ţipat oarecum căci nu prea avea intensitate mare şi m-am uitat şi eu destul de urât la chestia aia apoi am scos limba , nu-mi păsa că e mai mare decât mine dar mă enerva. Am văzut apoi o persoană pe capul animalului şi mi-am lăsat capul într-o parte apoi m-am urnit din loc şi am deschis fereastra , fluturându-mi şi eu mâna prin aer cu cealaltă ţinându-mi coada la spate , uitând evident de urechi.
-Salut!Ce faci?Şi ce-i chestia de sub tine?De ce zboară?
Sus In jos
Damien T. Cross

Damien T. Cross


Messaggi : 13
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect: Re: Endless night...   Endless night... Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 2:58 am

-Zboară?am întrebat mirat,holbându-ma la urechile băiatului care tocmai deschise fereastra.Aaa..nu,e doar mare.Mă las pe nasul lui Madara iar ea ma duce la același nivel cu acel neko.Nice ears,reale..sau doar vreo bentita?spun intinzand mana sa le ating,dar m-am oprit.Pot?
Sus In jos
http://love-city.forumgratuit.ro/index.htm
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect: Re: Endless night...   Endless night... Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 3:32 am

Eu tot mişcam din urechi fără să-mi dau seama.
-Mdeah mă gândeam eu că e prea mare...să mai intre la apă, am mormăit eu mai mult pentru mine.Eh?Urechi?am întrebat eu ca picat de pe Pluto , apoi m-am resemnat dându-mi seama că uitasem de ele.
-Uhm nu ştiu dacă poţi dar oricum nu cred că muşcă , am zis eu împingându-i nasul cu degetul."Ale naiba urechi..."
Sus In jos
Damien T. Cross

Damien T. Cross


Messaggi : 13
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect: Re: Endless night...   Endless night... Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 3:40 am

Am zâmbind calm și am sărit lângă el,Madara se face o pisicuță mica,albă,cu doua dungi rosii pe fata si sare in bratele mele.Gata,a intrat la apa,multumit?adaug chicotind.Oh,era să uit eu sunt Damien,incantat.las animălutul pe jos și pun măna putin pe urechile băiatului.Puffi..am zambit larg privindu-l.
Sus In jos
http://love-city.forumgratuit.ro/index.htm
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect: Re: Endless night...   Endless night... Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 3:54 am

N-am clipit preţ de câteva momente deoarece priveam cum se transformă chestia aia , dar şi eu mă tranformam deci nu mă miram prea tare.
-Eh?Acum e şi mai urâtă...mai bine rămânea aşa , arăta mai bine...auzi sigur chestia aia nu mă înţelege ce zic şi nu se răzbună?am întrebat privind suspect mâţa. Oricum eu sunt mai drăguţ ca ea când mă transform , m-am strâmbat puţin apoi am privit mâinile băiatului , începând să-mi frec uşor capul de ele pentru a-mi scărpina urechile.
Sus In jos
Damien T. Cross

Damien T. Cross


Messaggi : 13
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect: Re: Endless night...   Endless night... Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 4:37 am

Deci mi s-a confirmat ca e neko.Am zâmbit si l-am mângâiat bland pe parul sau moale.Nu ,nu nu se ia de nimeni stai liniștit , dar te înțelege.Și să înțeleg că ești neko..unul cute din punctul meu de vedere. spun fără să-mi iau mâna de pe capul său.
Sus In jos
http://love-city.forumgratuit.ro/index.htm
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect: Re: Endless night...   Endless night... Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 5:00 am

-Ah atunci e bine , se uita atât de urât la mine de parcă ar fi vrut să mă omoare şi nah...ah ştiam eu că mă înţelege şi mă tot înjură prin gând. Sunt neko?am întrebat aerian din nou , deoarece nu realizasem că-mi scăpase , am privit într-o parte deşi era cam târziu pentru eschivări:
-Uhm , să zicem că sunt una mai mare...hehe ştiam eu că-s mai cute ca mâţa ta , am replicat cu un aer superior dorind să enervez creatura blănoasă.
Îmi plăcea să fiu alintat aşa că atunci când mâna băiatului aluneca mai într-o parte eu o urmam instinctiv , având ochii închişi şi fiind oarecum sângeriu în obraji.
Sus In jos
Damien T. Cross

Damien T. Cross


Messaggi : 13
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Endless night... Empty
MesajSubiect: Re: Endless night...   Endless night... Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 5:29 am

-Daa?mai cute decât ea..bineînțeles.spun ca să-l fac pe el să se simtă bine.Madara sări pe fereastră,lăsându-mă singur.Uhm,sa supărat....spun dezamăgit că a plecat și merg la fereastră uitându-mă îndelung după ea.
-S-a zis cu plimbarea mea.
Sus In jos
http://love-city.forumgratuit.ro/index.htm
Continut sponsorizat





Endless night... Empty
MesajSubiect: Re: Endless night...   Endless night... Icon_minitime

Sus In jos
 
Endless night...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tokyo Rock City :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: