Tokyo Rock City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tokyo Rock City

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ora mea preferată...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Beth

Beth


Messaggi : 140
Data d'iscrizione : 03/12/2010
Età : 28

Ora mea preferată... Empty
MesajSubiect: Ora mea preferată...   Ora mea preferată... Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 6:21 am

Am deschis încet uşa clasei de franceză şi m-am uitat înauntru . La naiba ! Ora deja începuse şi profesoara m-a privit încruntata, oprindu-se din a le mai explica colegilor mei . M-a poftit în clasă cu un simplu gest al mâini, iar eu am intrat cu paşi mici, privind clasa, apoi profesoara .
-Eu...arh...vedeţi dumneavoastra, eu...
Sus In jos
Vincent Chikage

Vincent Chikage


Messaggi : 52
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Ora mea preferată... Empty
MesajSubiect: Re: Ora mea preferată...   Ora mea preferată... Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 7:32 am

Acesta intarziase la ora dar nui pasa si a intrat in clasa.
-Doamna profesoara scuzati-ma ca am intarziat dar am avut unele probleme de rezolvat(acesta mergand spre ultima banca si asezandu-se in ea)
Sus In jos
Beth

Beth


Messaggi : 140
Data d'iscrizione : 03/12/2010
Età : 28

Ora mea preferată... Empty
MesajSubiect: Re: Ora mea preferată...   Ora mea preferată... Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 9:07 am

Profesoara aprobă scurt, apoi se uită la mine şi oftă, făcându-mi semn să mă duc în banca în care se aşezase tânărul . Fac cum spune ea, murmurând ceva .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora mea preferată... Empty
MesajSubiect: Re: Ora mea preferată...   Ora mea preferată... Icon_minitime

Sus In jos
 
Ora mea preferată...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tokyo Rock City :: Academie :: Clase-
Mergi direct la: