Tokyo Rock City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tokyo Rock City

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fisa personajului

In jos 
+11
Vincent Chikage
Adrian
Alex
Akami
Damien T. Cross
Matt
Eric
Tamaki Kasuga
Nadeshiko
Anya
Mike
15 participanți
AutorMesaj
Mike
Admin
Mike


Messaggi : 54
Data d'iscrizione : 28/11/2010
Località : langa tine <3

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 10:09 am

Nume:
Prenume:
Porecla:
Varsta:
Orientare sexuala:
Like:
Dislike:
neko/om:
scurt istoric:
poza:
Sus In jos
http://tokyo-city.attivoforum.com
Anya

Anya


Messaggi : 205
Data d'iscrizione : 01/12/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 7:23 am

Nume: Giuseppe
Prenume: Anya
Porecla: Any
Varsta: 19 ani
Orientare sexuala: hetero
Like: muzica, desenul, acadelele, florile
Dislike: sa fie contrazisa.
neko/om: neko
scurt istoric: ii place sa fie in largul ei, de cand a fost mica adora sa cante si sa deseneze. De la moartea parintilor ei, nu mai este asa de fericita si prefera sa fie mai mereu rece si distanta.
poza:
Fisa personajului Fang10
Sus In jos
Nadeshiko

Nadeshiko


Messaggi : 9
Data d'iscrizione : 01/12/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 7:32 am

Nume:Fujisaki
Prenume:Nadeshiko
Porecla:Fuji-chan
Varsta:18
Orientare sexuala:hetero lol
Like:povestile,alchimia(pe care o practica),torturile,linistea,muzica
Dislike:sa fie deranjata,zgomotul
neko/om:neko
scurt istoric:vine dintr'o familie de asasini care au invata'o alchimia ca sa nu devina si ea o persoana cu sange rece
poza:Fisa personajului Cat
Sus In jos
Tamaki Kasuga

Tamaki Kasuga


Messaggi : 161
Data d'iscrizione : 01/12/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 7:40 am

Nume:Kasuga
Prenume:Tamaki
Porecla:-
Varsta:17 ani
Orientare sexuala:bi
Like:capsunile,sa doarma,sa citeasca ,sa deseneze,sa cante
Dislike:kiwi,arogantii
neko/om:om
scurt istoric:Acesta,a avut o copilarie frumoasa pana la varsta de 15 ani cand a fugit de acasa din vina mamei sale vitrege deoarce a murit mama ei naturala
poza:
Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre Tamaki Kasuga in Vin Iun 17, 2011 6:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Mike
Admin
Mike


Messaggi : 54
Data d'iscrizione : 28/11/2010
Località : langa tine <3

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 7:58 am

Nume: Amasaki
Prenume: Mike
Porecla: Mi
Varsta: 18
Orientare sexuala: Bi
Like: sa doarma, sa leneveasca, sa scrie, noaptea, ploaia, acadelele
Dislike: insectele, caldura prea mare, sa fie deranjat, sa se trezeasca dimineata
neko/om: neko
scurt istoric: nu vorbeste despre trecutul lui.
poza:Fisa personajului 1agbnbooe
Sus In jos
http://tokyo-city.attivoforum.com
Eric

Eric


Messaggi : 1
Data d'iscrizione : 01/12/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 8:03 am

Nume: Lith
Prenume: Eric
Porecla: -
Varsta: 18 ani
Orientare sexuala: Bisexual
Like: Bomboanele, animăluțele mici, zăpada
Dislike: Persoanele copilăroase, dar și cele prea încrezute și serioase.
Neko/om: Om
Scurt istoric: A fost părăsit într-un orfelinat de către părinții lui la numai 4 ani. Un an mai târziu a fost adoptat de o familie cu condiții plăcute. Nu a dus lipsă de nimic, fiind învățat să obțină tot ce-și dorește, oricând.
Poza:
Fisa personajului Anime
Sus In jos
Matt

Matt


Messaggi : 21
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 4:24 am

Nume: Maddox
Prenume: Matthew
Porecla: Mat
Varsta:17
Orientare sexuala: bisexual
Like: să deţină controlul , să-i manipuleze pe cei din jur , să fie alintat , chestiile acre
Dislike: să se plictisească , să fie subapreciat , să-l contrazică cineva , chestiile prea dulci , să i se impuna ceva
Neko/Om: neko
Scurt istoric: Nu-şi aminteşte mare lucru din copilărie , doar zambetul unui copil , probabil primul său stăpan , apoi totul e invăluit intr-o ceaţă ce-i inspiră sentimente sumbre şi reci. Se trezeşte apoi pe la aproximativ 10 ani intr-un spital şi oricât intreabă nimeni nu-i dă nicio explicaţie. După ce l-au externat a fost dus la un orfelinat , de unde a fugit la 15 ani , locuind cu un amic.
Poza:
Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre Matt in Joi Dec 02, 2010 4:44 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Damien T. Cross

Damien T. Cross


Messaggi : 13
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 4:36 am

Nume: Cross
Prenume: Damien Teodor
Porecla: Danny,Tammy
Varsta: 17 juma.
Orientare sexuala: bisexual
Like: . . . orice tine de ciocolata , oamenii mai mari decât el , muzica ,neko , liliecii ,his pet.
Dislike: sa fie trezit de ceas , sa iasa din casa , cainii.
Neko/om: He was neko when he was kid,but now is human.
Scurt istoric: S-a plimbat prin lume cu părintii lui până la 12 ani , cănd l-au lăsat la bunici , in Italia .Până la 16 ani a mers acolo la școală,nu i-a lipsit nimic iar cand a implinit 17 ani a primit o scrisoare de la părinții lui care ii spuneau să se mute intr-un apartament cumpărat de ei undeva aproape de casa lor.
Poza:
Spoiler:
Sus In jos
http://love-city.forumgratuit.ro/index.htm
Akami

Akami


Messaggi : 11
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 5:45 am

Nume: Chixi
Prenume: Akami
Porecla: chichi
Varsta: 19
Orientare sexuala: bi
Like: sport, music, t.v., to anoy people
Dislike: anoying people Smile)
neko/om: om
scurt istoric: Isi cunoaste parintii de cand era mic, dar tot de atunci nu a tinut niciodata legatura cu ei, putandu-se descurca si pe cont-propriu. Fiind ager la minte, dar foarte lenes, a gasit diverse meserii pe placul lui. In scurt timp a putut sa-si permita sa cumpere un apartament si s-a mutat acolo cu amicul lui.
poza:
Spoiler:
Sus In jos
Alex

Alex


Messaggi : 72
Data d'iscrizione : 01/12/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:07 am

Nume:Simmson
Prenume: Alexunder
Porecla:Alex
Varsta: 18
Orientare sexuala:bi
Like:music,CocaCola,chocolate
Dislike: nevertebratele,fit[z]ele,mofturile
neko/om: om
Scurt istoric: Cand avea 16 ani,parintii i-au murit intr-un accident de amsina,nu prea la afectat asta deoarece el statea mai mult singur si nu asculta de nimeni si nimic,cu averea lasata de la parinti a putu sa isi indeplineasca visul:a devenit detectiv,lucreaza in politie ceea ce nu ii displace deloc,nu prea are timp de facut si alte lucruri banale.
Poza:Fisa personajului Captio10
Sus In jos
Adrian

Adrian


Messaggi : 283
Data d'iscrizione : 02/12/2010
Località : Pe scun, exact aici.

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:33 am

Nume: Valdor
Prenume: Adrian
Porecla: Rian
Varsta: 21
Orientare sexuala: bi
Like: Chitara, muzica, tigarile
Dislike: Hmmm... Sweets obsesed.
neko/om: Om.
Scurt istoric: Adrian a crescut singur, la 14 ani plecand de acasa. Land s-a hotarat sa se intoarca parintii lui eram morti, lasandu-i tot. Adrian acume student la arte.
poza:Fisa personajului 439893t5vgqsu893
Sus In jos
Vincent Chikage

Vincent Chikage


Messaggi : 52
Data d'iscrizione : 02/12/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:17 am

Nume: Vincent
Prenume:Chikage
Porecla: -
Varsta: 18 ani
Orientare sexuala: hetero
Like: fetele inocente,capsunile,ploaia
Dislike: fetele prefacute,si care se dau la toti
Neko/om: Om
Scurt istoric: -
Poza:avatar
Sus In jos
Izabella

Izabella


Messaggi : 9
Data d'iscrizione : 30/11/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:19 am

Nume:Yazaki
Prenume: Izabella
Porecla:Iza
Varsta:18 ani
Orientare sexuala:hetero
Like:ploaia,ciocolata,muzica
Dislike:intunericul(uneori)
neko/om:neko
scurt istoric:-
poza:Fisa personajului Purrrr11
Sus In jos
Umi

Umi


Messaggi : 3
Data d'iscrizione : 03/12/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 4:25 am

Nume: Masaori
Prenume: Umi
Porecla:-
Varsta:17
Orientare sexuala: bisexuală.
Like: să fie ascultată, ciocolata singura chestie dulce pe care o agreează.
Dislike: stupid people, să se plictisească.
Neko/om: om.
Scurt istoric:
A fost mereu răsfăţată de părinţi cu daruri însă nu a avut parte de afecţiunea lor. A crescut mai mult cu bone cu [,] care se înţelegea mai bine decât cu propria mamă. A devenit o persoană mai închisă, însă ambiţioasă capabilă să facă tot ceea ce îşi propune.
Poza:
Spoiler:
Sus In jos
Beth

Beth


Messaggi : 140
Data d'iscrizione : 03/12/2010
Età : 28

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 5:28 am

Nume: Schinnder
Prenume: Elisabeth
Porecla: Beth
Varsta: 20 ani
Orientare sexuala: Hetero
Like: Să nu comenteze nimeni la ea, să cânte la pian, să se plimbe, acadelele .
Dislike: Ce-i care o enerveraza, adica fiţoşi , şi carola nu le tace gura un minut, noapte.
neko/om: Om
scurt istoric: Este ambiţioasă şi puţin copilaroasa . Pârinţi îi făceau mereu pe plac, cumpărându-i tot ce-şi dorea, totuşi făcându-şi timp pentru ea . Chiar şi aşa , a stat mai mult timp cu fratele ei mai mare .
poza: https://2img.net/h/i208.photobucket.com/albums/bb25/Ishizu_Memora/anime%20girls%20with%20black%20hair/gamer4-1.jpg


Ultima editare efectuata de catre Beth in Dum Dec 05, 2010 6:01 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Shun

Shun


Messaggi : 3
Data d'iscrizione : 04/12/2010

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 5:46 am

Nume: Takemoto
Prenume: Shun
Porecla: Shuu
Varsta: 20
Orientare sexuala: Hetero (-.-)"
Like: Plimbarile nocturne, sa leneveasca
Dislike: Persoanele superficiale.
neko/om: Om
scurt istoric: A fost parasit de parintii lui cand avea doar frageda varsta de 5 ani. A crescut singur, pe propriile forte; acum nu-l intereseaza, nu vrea sa auda cuvintele "mama, tata" in special "familie" caci nu prea crede ca o va intalni candva.
poza:
Fisa personajului Emo_bo10
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitime

Sus In jos
 
Fisa personajului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tokyo Rock City :: Rpg: :: Fisa personajului-
Mergi direct la: